11 Şubat 2015 Çarşamba

Köpüklü Kahve KremasıFikri Mühimin uzun süre üyesiyim.Bugüne kadar denemem için hiç bir ürün bana gönderilmedi. Bunun nedeni olarak da  ya ben siteyi kullanmayı bilmiyorum yada çok güncel değilim diye düşünmeye başladım, 
Bir gün kahve kreması ile ilgili bir anket doldurdum.Anketin sonunda ilk kez bana Fikri Mühümden kargo geldi .Çok mutlu oldum .
Kahve içmeyi sevmeyen biri olarak , bana yapılan bu jesti tabiki, karşılıksız bırakmam.:)
Nedendir bilmem ama eşim ve ben kahve konusunda tutarlı değilizdir, tercihimiz genelde çaydan yana olur.Bu akşam  rutinimiz olan akşam çayı yerine; Nescafe Classic ile Nestle Coffee Mate içmeye karar verdik. Bizim için bu ilk diyebilirim. 
Öncelikle; soğuk bir akşamda dumanı üstünde  sıcak kahve kokusu başta beni çok mutlu etti. 3 tatlı kaşığı Nestle Cafe Mate ile 1 tatlı kaşığı Nescafe Classic ile hazırladığım kahve karıştırdıkça köpürdü ve kokusu hale beni mutlu etmeye devam etti. İçimi nasıl derseniz; kahveden kaynaklanan sert tat yerine, yumuşak, içimi kolay, ağızda hoş bir tat bırakan, uygun bir ikili.Bu tat benim kahve ile aramdaki buzları çözecek gibi duruyor.Tercihlerimin arasına Nestle Cafe Mate koydum. Soğuk kış akşamında içimi ısıtan Nestle Cafe Mate ve Nescafe Classic e 5 yıldız vererek teşekkür etmek istiyorum.. 

1 yorum:

Hürriyet

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...