20 Haziran 2012 Çarşamba

Bugün Büyük Gündü

Neden bugün büyük gün olduğunu anlatayım. Çünkü 13+2  ağır misafirim  vardı ..
Güney bir yıldır , arkadaşlarının evimize gelmesi konusunda  baskı yapıyordu. Erteleye erteleye Güney sonunda isyan bayrağını çekti ve eve gelen misafirlere bize gelmesin demeye başladı. Hep Musa ile Benim  arkadaşlarım  evimize geliyormuş, neden onun arkadaşları evimize gelmiyormuş.Bu ev onun da eviymiş. Arkadaşları da gelmeliymiş, Arkadaşlarına odasını gösterecekmiş  gibi gibi...
Sosyal hayatımızın bozulmaması için Güneyin isteğini yerine getirmeye karar verdim ve işte o gün bugündü. Tatil nedeniyle 13 kişi gelebildi ve tabi ki öğretmenlerimiz. Bugün bir kez daha anladım ki öğretmenlerin hakkı  hiç ödenmez.Tam on üç GÜNEY le  nasıl baş edilebilir tabi  ki öğretmenleri yanında olunca baş edilebilir. Bir ara Güneyin  odasında bütün oyuncaklar dağılmış durumdaydı.Ama sonra Nilüfer hanımın bir uyarısı ile oyuncaklar toplanıp sepetine konuldu. Ben dağılan bu oyuncakları saatlerce hatta günlerce toplatamazdım. İşte bu yüzden haklarının ödenmeyeceğini bir kez daha anladım.
 Söze gerek yok bakında görün .........


                                  Menümüzde pide meyve suyu ayran ve dondurma vardı. 

3 yorum:

  1. Misafirler Güney'in ama ortada dolaşan Aras:=)))

    YanıtlaSil
  2. beyefendi büyümüşte eve arkadaşlarını çağırıyor:) tam curcuna ama :)

    YanıtlaSil
  3. Iıh, bu kadar çocuk 4 çocuk edememiş. Arda, Baran, Aras ve Güney evi daha çok dağıtmışlardı. Seval bekle bizi geliyoruz.

    YanıtlaSil

Hürriyet

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...